-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів (код ДК 021:2015 – 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Оголошено тендер
366 596.00
UAH
Номер:
710d081f75a144b1a5722207fa7bba8d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018067-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108777
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108777
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
366 596.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів (код ДК 021:2015 – 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 18:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу марки SKODA OCTAVIA
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу марки SKODA Rapid
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу марки Renault-Duster
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу марки SKODA YETTI
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу марки Mitsubishi Outlander
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума366 596.00 UAH