-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення для зберігання матеріальних цінностей, згідно коду CPV за ДК 021:2015 – 44210000-5 Конструкції та їх частини
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014441-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
29 818 399.89
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
23
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
500c5086d66640fd8b98359057992242
Внутрішній номер закупівлі:
30287786
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014441-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38646021
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, ВУЛИЦЯ ПРИКОРДОННИКА ЛАЗАРЕНКА, БУДИНОК 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Валентин Юхименко +380731153846 v.uhimenko@dsns.gov.ua http://ck.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 818 399.89 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 18:35 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 18:35 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 18:35 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 818 399.89 Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення для зберігання матеріальних цінностей, згідно коду CPV за ДК 021:2015 – 44210000-5 Конструкції та їх частини