-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення для зберігання матеріальних цінностей, згідно коду CPV за ДК 021:2015 – 44210000-5 Конструкції та їх частини
Оголошено тендер
35 782 079.87
UAH
Номер:
476aa9a7c2fb411f86c3e3bcc62cd654
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-017663-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38646021
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, ВУЛИЦЯ ПРИКОРДОННИКА ЛАЗАРЕНКА, БУДИНОК 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38646021
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, ВУЛИЦЯ ПРИКОРДОННИКА ЛАЗАРЕНКА, БУДИНОК 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
35 782 079.87 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення для зберігання матеріальних цінностей, згідно коду CPV за ДК 021:2015 – 44210000-5 Конструкції та їх частини
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 17:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума35 782 079.87 UAH