-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабель гнучкий мідний
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014432-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
1 975 962.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
20
год
38
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f0443f85e6e142c5b62ec7561d6447d8
Внутрішній номер закупівлі:
30287776
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014432-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38169500
-
Адреса:
54039, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Привільна, 136 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Бондаренко +380677149415 dog.arzsp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 975 962.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 18:33 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 18:33 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 18:33 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 975 962.17 Кабель гнучкий мідний