-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабель гнучкий мідний
Оголошено тендер
2 371 154.60
UAH
Номер:
0455ed07465b4128b5278f1de72a0838
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-017947-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38169500
-
Адреса:
54039, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Привільна, 136 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38169500
-
Адреса:
54039, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Привільна, 136 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 371 154.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кабель гнучкий мідний
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.09.2026 18:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кабель гнучкий мідний КГ 4х240 (або еквівалент)
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
250 метр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума2 371 154.60 UAH