• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт службових приміщень частини будівлі №18/20 закритого військового містечка №18 (управління прикордонного загону), за адресою: Вінницька обл., м. Могилів-Подільський

закупівля здійснюється згідно з ПКМУ 1178 від 12.10.2022 року зі змінами

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 16:00)

6 882 425.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
23
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 993f5ae5df4d4e4db564b782a52abfde
Внутрішній номер закупівлі: 30287774
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-014429-a   
Замовник: Військова частина 2193
Контактна особа: Бак Світлана Миколаївна 380982251890 SBak@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 6 882 425.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 18:33 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 18:33 - 19.09.2026 16:00
Період оскарження: 03.09.2026 18:33 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:21

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 882 425.00 Поточний ремонт службових приміщень частини будівлі №18/20 закритого військового містечка №18 (управління прикордонного загону), за адресою: Вінницька обл., м. Могилів-Подільський