• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт службових приміщень частини будівлі №18/20 закритого військового містечка №18 (управління прикордонного загону), за адресою: Вінницька обл., м. Могилів-Подільський

Оголошено тендер

8 258 910.00 UAH
Номер: 337608a456aa4b2ba450e332a558c930
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-012069-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 2193
Замовник: Військова частина 2193
Очікувана вартість: 8 258 910.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт службових приміщень частини будівлі №18/20 закритого військового містечка №18 (управління прикордонного загону), за адресою: Вінницька обл., м. Могилів-Подільський
Примітки: закупівля здійснюється згідно з ПКМУ 1178 від 12.10.2022 року зі змінами
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.09.2026 15:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт службових приміщень частини будівлі №18/20 закритого військового містечка №18 (управління прикордонного загону), за адресою: Вінницька обл., м. Могилів-Подільський
Код ДК 021:2015: 45451100-4 Оздоблювальні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума8 258 910.00 UAH