-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Сиролімус 1 мг)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014390-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
3 590 269.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
10
год
29
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f20896cc953244aa977bcbabaa0dec0f
Внутрішній номер закупівлі:
30287730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014390-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Кобалія +380671344281 m.kobaliia@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 590 269.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 18:22 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 18:22 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження:
03.09.2026 18:22 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 590 269.00 ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Сиролімус 1 мг)