• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сиролімус 1 мг

Оголошено тендер

3 841 587.83 UAH
Номер: e3deb2e7dfef4f2cb65070290c8839b4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-017869-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 3 841 587.83 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сиролімус 1 мг
Примітки: Закупівля здійснюється замовником на підставі затверджених зведених показників 100 % потреб на 2026-2027 роки згідно з наказом МОЗ України від 21.01.2026 р. № 77 (зі змінами) «Про затвердження зведених показників 100 % потреби у лікарських засобах, медичних виробах, та допоміжних засобах до них, що закуповуватимуться державним підприємством «Медичні закупівлі України» за напрямами використання бюджетних коштів у 2026 році за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру».
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
МНН: sirolimus Sirolimus
Дата опублікування: 03.09.2026 18:14

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Сиролімус 1 мг
Код ДК 021:2015: 33652300-8 Імуносупресивні засоби
Кількість 17300 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301400 - Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру
Сума3 841 587.83 UAH