• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт даху будівлі літ. «Б» Управління забезпечення ОРС ЦЗ ДСНС України за адресою: м. Київ, вул. Бережанська, 7

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)

3 214 803.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
35
хв
33
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: edba127a8ff04fdfa3f268920e2e3ad1
Внутрішній номер закупівлі: 30287727
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-014388-a   
Замовник: Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Контактна особа: Олена Козак +380689823773 o.kozak@dsns.gov.ua https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 3 214 803.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 18:22 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 18:22 - 19.09.2026 09:00
Період оскарження: 03.09.2026 18:22 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 214 803.00 Капітальний ремонт даху будівлі літ. «Б» Управління забезпечення ОРС ЦЗ ДСНС України за адресою: м. Київ, вул. Бережанська, 7