• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт даху будівлі літ. «Б» Управління забезпечення ОРС ЦЗ ДСНС України за адресою: м. Київ, вул. Бережанська, 7

Оголошено тендер

3 857 764.00 UAH
Номер: 871157ee933746d583df92c0810fd0c9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-017849-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Замовник: Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Очікувана вартість: 3 857 764.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт даху будівлі літ. «Б» Управління забезпечення ОРС ЦЗ ДСНС України за адресою: м. Київ, вул. Бережанська, 7
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 03.09.2026 18:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума3 857 764.00 UAH