-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування (Код ДК 021-2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014326-a
Закупівля здійснюється в спеціальному режимі в частині звільнення від ПДВ згідно з підпунктом "г" пункту 197.1.7 статті 197 ПКУ, а саме звільняються від оподаткування операції з постачання послуг з харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах та громадян у закладах охорони здоров'я. Порядок надання таких послуг затверджується Кабінетом Міністрів України
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
585 225.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
56
хв
31
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
acb92d35109e4253aeaaae014366a746
Внутрішній номер закупівлі:
30287664
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014326-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту, культури та туризму Миропільської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41092136
-
Адреса:
42410, Україна, Сумська область, c. Миропілля, Сумський район, вул. Сумська, буд. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Залуцька +380503053317 osvita_miropilska_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
585 225.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 18:09 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 18:09 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 18:09 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴585 225.00 Послуги з організації шкільного харчування (Код ДК 021-2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги)