-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування (Код ДК 021-2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги)
Оголошено тендер
585 225.00
UAH
Номер:
06eb96dd17d840cda1c38bd7c9fc16c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-017778-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді і спорту, культури та туризму Миропільської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41092136
-
Адреса:
42410, Україна, Сумська область, c. Миропілля, Сумський район, вул. Сумська, буд. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту, культури та туризму Миропільської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41092136
-
Адреса:
42410, Україна, Сумська область, c. Миропілля, Сумський район, вул. Сумська, буд. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
585 225.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації шкільного харчування (Код ДК 021-2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.09.2026 17:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиропільська
Сума409 658.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиропільська
Сума175 567.00 UAH