-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (ЛОТ №1 послуги з організації проведення періодичних медичних оглядів працівників певних категорій, ЛОТ №2 послуги з проведення обов’язкового психіатричного огляду та психофізіологічної експертизи працівників)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014196-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 16:00)
738 466.20
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
26
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1343e7fa101446f5ad117383c7d303ed
Внутрішній номер закупівлі:
30287545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014196-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327925
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Давимока Світлана 380674324582 vtk-tender9@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
738 466.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 17:46 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 17:46 - 19.09.2026 16:00
Період оскарження:
03.09.2026 17:46 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:44
Тендерна документація
- Лот №1 ₴569 396.20 ЛОТ №1 послуги з організації проведення періодичних медичних оглядів працівників певних категорій
- Лот №2 ₴169 070.00 Лот 2. послуги з проведення обов’язкового психіатричного огляду та психофізіологічної експертизи працівників