• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (ЛОТ №1 послуги з організації проведення періодичних медичних оглядів працівників певних категорій, ЛОТ №2 послуги з проведення обов’язкового психіатричного огляду та психофізіологічної експертизи працівників)

Оголошено тендер

738 466.20 UAH
Номер: 8d052d918f454485a296e8ef7d1ce085
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-011593-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
Очікувана вартість: 738 466.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (ЛОТ №1 послуги з організації проведення періодичних медичних оглядів працівників певних категорій, ЛОТ №2 послуги з проведення обов’язкового психіатричного огляду та психофізіологічної експертизи працівників)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Дата опублікування: 03.09.2026 14:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума738 466.20 UAH