-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014183-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
42 727.72
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
25
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
bd0a3cc1bd2246b2bbef8de3ee8edc71
Внутрішній номер закупівлі:
30287531
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014183-a
Замовник:
Центр гуманітарного розмінування
×
-
Код ЄДРПОУ:
45011096
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Грушевського Михайла будинок 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентин Любарський +380932706020 v.liubarskyi@uachd.gov.ua
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
42 727.72 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 17:44 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 17:44 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 17:44 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴42 727.72 Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення