• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення

Оголошено тендер

51 273.26 UAH
Номер: baf6606713424467875a8a3779bbe65d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-017631-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Центр гуманітарного розмінування
Замовник: Центр гуманітарного розмінування
Очікувана вартість: 51 273.26 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.09.2026 17:32
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗа рахунок коштів загального фонду Державного бюджету України що фінансуються та/або співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility або спеціального фонду Державного бюджету України. План України: 12.10. Інвестиції не менше 100 млн євро (у гривневому еквіваленті) у розмінування сільськогосподарських земель.
Код класифікації видатківКПК-2026:1201420 - Гуманітарне розмінування
Сума51 273.26 UAH