• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Навчальні медичні тренажери, симулятори та анатомічні моделі (Лот№1 Комплект манекенів та тренажерів для надання невідкладної допомоги при травмах та пораненнях, Лот №2 Комплект тренажерів та манекенів для серцево-легеневої реанімації, Лот №3 Манекен Laerdal Resusci Anne QCPR всього тіла AED AW (або еквівалент), Лот №4 Імітатор пологів, Лот №5 Манекен Симулятор- пологів., Лот №6 Імітатор народження дитини, Лот №7 Манекен повнорозмірний з ранами і пораненнями, Лот № 8 Імобілізаційний комплект, Лот № 9 Муляж внутрішньовенних ін’єкцій.)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 18:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 18:00)

6 534 166.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
03
хв
03
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 044910a99d10407e9ca15fae04ff7349
Внутрішній номер закупівлі: 30287499
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-014151-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Шевченко Світлана Сергіївна 380668135589 shevchenko1001@ukr.net
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 38970000-5 Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 534 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 17:40 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 17:40 - 19.09.2026 18:00
Період оскарження: 03.09.2026 17:40 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:53

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴750 000.00 Комплект манекенів та тренажерів для надання невідкладної допомоги при травмах та пораненнях
  • Лот №2 ₴1 950 000.00 Комплект тренажерів та манекенів для серцево-легеневої реанімації
  • Лот №3 ₴312 500.00 Манекен Laerdal Resusci Anne QCPR всього тіла AED AW(або еквівалент)
  • Лот №4 ₴115 000.00 Імітатор пологів
  • Лот №5 ₴2 875 000.00 Манекен Симулятор- пологів
  • Лот №6 ₴114 166.67 Імітатор народження дитини
  • Лот №7 ₴123 333.33 Манекен повнорозмірний з ранами і пораненнями
  • Лот №8 ₴187 500.00 Імобілізаційний комплект при травмах
  • Лот №9 ₴106 666.67 Муляж внутрішньовенних ін’єкцій