• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Навчальні медичні тренажери, симулятори та анатомічні моделі (Лот№1 Комплект манекенів та тренажерів для надання невідкладної допомоги при травмах та пораненнях, Лот №2 Комплект тренажерів та манекенів для серцево-легеневої реанімації, Лот №3 Манекен Laerdal Resusci Anne QCPR всього тіла AED AW (або еквівалент), Лот №4 Імітатор пологів, Лот №5 Манекен Симулятор- пологів., Лот №6 Імітатор народження дитини, Лот №7 Манекен повнорозмірний з ранами і пораненнями, Лот № 8 Імобілізаційний комплект, Лот № 9 Муляж внутрішньовенних ін’єкцій.)

Оголошено тендер

7 841 000.00 UAH
Номер: 9f39a861133144bca33b91709a3d2447
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-016417-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 7 841 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Навчальні медичні тренажери, симулятори та анатомічні моделі (Лот№1 Комплект манекенів та тренажерів для надання невідкладної допомоги при травмах та пораненнях, Лот №2 Комплект тренажерів та манекенів для серцево-легеневої реанімації, Лот №3 Манекен Laerdal Resusci Anne QCPR всього тіла AED AW (або еквівалент), Лот №4 Імітатор пологів, Лот №5 Манекен Симулятор- пологів., Лот №6 Імітатор народження дитини, Лот №7 Манекен повнорозмірний з ранами і пораненнями, Лот № 8 Імобілізаційний комплект, Лот № 9 Муляж внутрішньовенних ін’єкцій.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38970000-5 Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.09.2026 16:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписФін. відбувається за рах. «Субвенція з держ. бюджету місц. бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на модернізацію майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору» в 2026 році фін. за кошти Європейського Союзу в межах Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility
Код класифікації видатківКПК-2026:2211800 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на модернізацію майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору
Сума7 841 000.00 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: DREAM-UA-210426-2F88996A
Назва проєкту: Модернізація лабораторії для підготовки конкурентоспроможних фахівців за спеціальністю Медсестринство на базі Комунального закладу охорони здоров’я «Харківський обласний медичний фаховий коледж» Харківської обласної ради
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-210426-2F88996A