-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Наземний роботизований комплекс "АРДАЛ 920" або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014141-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
1 339 833.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
12
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cd35d45acb7c4b438a0a017149fbeca0
Внутрішній номер закупівлі:
30287492
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014141-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Міський центр інформаційних технологій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23948670
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, ПЛОЩА РИНОК, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лісовець Віталій 380984456757 Vitalii.Lisovets@lce.lvivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 339 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 17:40 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 17:40 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 17:40 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 339 833.33 Наземний роботизований комплекс "АРДАЛ 920" або еквівалент