-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Наземний роботизований комплекс "АРДАЛ" або еквівалент
Оголошено тендер
1 607 800.00
UAH
Номер:
a50f719f30954760b088ee9746cdac45
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-24-012177-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Міський центр інформаційних технологій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23948670
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, ПЛОЩА РИНОК, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Міський центр інформаційних технологій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23948670
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, ПЛОЩА РИНОК, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 607 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Наземний роботизований комплекс "АРДАЛ" або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Дата опублікування:
24.08.2026 17:09
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
відповідно до ухвали міської ради від 17.02.2022 № 1981 “Про затвердження Програми заходів щодо підготовки Львівської міської територіальної громади до національного спротиву на 2022-2026 роки“, та рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 17.07.2026 №660
-
Дата публікації:
24.08.2026 17:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Наземний роботизований комплекс "АРДАЛ" або еквівалент
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 607 800.00 UAH