• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

«Запасні частини для автомобілів», Код ДК 021:2015: «34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)

36 578.03 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
16
год
55
хв
41
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 69282400705e4a1ba6c5df4cc81ed664
Внутрішній номер закупівлі: 30287444
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-014093-a   
Замовник: Комунальне підприємство "ЧУГУЇВТЕПЛО"
Контактна особа: Віталій Кулініч +380675740788 chuguevteplo@gmail.com http://chuguevteplo.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 36 578.03 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 17:32 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 17:32 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 17:32 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:52

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴8 278.03 ЛОТ №1 для автомобіля «Волга-2410»
  • Лот №2 ₴28 300.00 ЛОТ №2 для автомобіля Ваз 21703 «Priora»