• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Запасні частини для автомобілів», Код ДК 021:2015: «34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»

Оголошено тендер

36 578.03 UAH
Номер: 1aaa573fa6aa471082e6aad75c9d6a86
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-017348-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "ЧУГУЇВТЕПЛО"
Замовник: Комунальне підприємство "ЧУГУЇВТЕПЛО"
Очікувана вартість: 36 578.03 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Запасні частини для автомобілів», Код ДК 021:2015: «34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»
Примітки: Запасні частини для автомобілів «Волга-2410» та Ваз 21703 «Priora».
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.09.2026 17:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6012 - Забезпечення діяльності з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧугуїв
Сума36 578.03 UAH