-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування (гуманітарного розмінування) лісової ділянки Красилівського лісництва Чернігівського надлісництва філії «Північний лісовий офіс» Державного підприємства «Ліси України», площею 58,6 гектара
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014064-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
20 525 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
51
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a50ab4469ad04e3aa33dcb42c1ca7dd9
Внутрішній номер закупівлі:
30287414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014064-a
Замовник:
Центр гуманітарного розмінування
×
-
Код ЄДРПОУ:
45011096
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Грушевського Михайла будинок 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентин Любарський +380932706020 v.liubarskyi@uachd.gov.ua
Організація-донор:
Агентство США з Міжнародного Розвитку
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 47015
-
Адреса:
20004, Сполучені Штати Америки, DC, Вашингтон, 1300 Pennsylvania Avenue NW
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
20 525 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 17:29 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 17:29 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 17:29 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 525 000.00 Послуги з розмінування (гуманітарного розмінування) лісової ділянки Красилівського лісництва Чернігівського надлісництва філії «Північний лісовий офіс» Державного підприємства «Ліси України», площею 58,6 гектара