-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розмінування (гуманітарного розмінування) лісової ділянки Красилівського лісництва Чернігівського надлісництва філії «Північний лісовий офіс» Державного підприємства «Ліси України», площею 58,6 гектара
Оголошено тендер
24 630 000.00
UAH
Номер:
4a1e92f0a0b44ea4bc8f15c0c2f86d1c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-014935-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Центр гуманітарного розмінування
×
-
Код ЄДРПОУ:
45011096
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Грушевського Михайла будинок 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Центр гуманітарного розмінування
×
-
Код ЄДРПОУ:
45011096
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Грушевського Михайла будинок 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
24 630 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розмінування (гуманітарного розмінування) лісової ділянки Красилівського лісництва Чернігівського надлісництва філії «Північний лісовий офіс» Державного підприємства «Ліси України», площею 58,6 гектара
Примітки:
Закупівля оголошена для надання послуг з розмінування (гуманітарного розмінування) територій, які є непридатними для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами з урахуванням умов Порядку використання коштів з рахунка Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства для фінансування заходів гуманітарного розмінування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2023 р. № 760.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.09.2026 16:24
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля оголошена для надання послуг з розмінування (гуманітарного розмінування) територій, які є непридатними для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами з урахуванням умов Порядку використання коштів з рахунка Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства для фінансування заходів гуманітарного розмінування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2023 р. № 760.
-
Дата публікації:
02.09.2026 16:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0411250 - Забезпечення функціонування бюджетної установи "Центр гуманітарного розмінування"
Сума24 630 000.00 UAH