-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт пам’ятника Т. Шевченку і благоустрій прилеглої території в с. Міженець Самбірського району Львівської області
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013980-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
479 936.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
03
год
32
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
18b71c12363b45408205e2e1cb10e3c6
Внутрішній номер закупівлі:
30287331
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013980-a
Замовник:
Добромильська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056003
-
Адреса:
82042, Україна, Львівська область, місто Добромиль, м.Добромиль пл.Ринок,1 Самбірського району
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Товарницька Тетяна Михайлівна +380323833132 dobromil_admin@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
479 936.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 17:20 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 17:20 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 17:20 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴479 936.00 Поточний ремонт пам’ятника Т. Шевченку і благоустрій прилеглої території в с. Міженець Самбірського району Львівської області