-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт пам’ятника Т. Шевченку і благоустрій прилеглої території в с. Міженець Самбірського району Львівської області
Оголошено тендер
575 923.00
UAH
Номер:
23f71133fdcf4441b9416690fd8175b7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-017248-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Добромильська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056003
-
Адреса:
82042, Україна, Львівська область, місто Добромиль, м.Добромиль пл.Ринок,1 Самбірського району
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Добромильська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056003
-
Адреса:
82042, Україна, Львівська область, місто Добромиль, м.Добромиль пл.Ринок,1 Самбірського району
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
575 923.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт пам’ятника Т. Шевченку і благоустрій прилеглої території в с. Міженець Самбірського району Львівської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 17:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДобромильська
Сума575 923.00 UAH