-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту автомобілів KG Mobility Musso Grand за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013960-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
603 655.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
52
хв
06
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2bbf2095204f44ddb636600ecd9af18a
Внутрішній номер закупівлі:
30287319
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013960-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Оксаніч +0322586783 zakupivli_lviv_gunp@ukr.net https://lv.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
603 655.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 17:17 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 17:17 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 17:17 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴603 655.00 Послуги із гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту автомобілів KG Mobility Musso Grand за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання