-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту автомобілів KG Mobility Musso Grand за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Оголошено тендер
724 386.00
UAH
Номер:
6dd22843b71947bcb252938b9708d11b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-017409-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
724 386.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту автомобілів KG Mobility Musso Grand за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 17:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги із гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту автомобілів KG Mobility Musso Grand за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість
190 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума724 386.00 UAH