• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки

Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування “Суми” Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місце знаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", закупівля РЕБ-тестерів (код ДК 021:2015 — 35720000-7). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська. При поданні пропозицій врахувати, що відповідно до підпункту 5 пункту 32 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України (ПКУ)) на період дії воєнного стану операції з ввезення та постачання на митній території України даного товару звільняються від оподаткування податком на додану вартість (ПДВ).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 19.09.26 14:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 19.09.26 14:00)

27 316.98 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
12
дн
14
год
57
хв
20
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4a96f1c04346480bbabfc44302daebb9
Внутрішній номер закупівлі: 30287287
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-013924-a   
Замовник: МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Контактна особа: Людмила Захарченко +380978834039 ludmilazaharcenko384@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 27 316.98 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 17:14 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 17:14 - 19.09.2026 14:00
Період оскарження: 03.09.2026 17:14 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴27 316.98 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки