• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки

Оголошено тендер

27 316.98 UAH
Номер: 3f1444a13d22447eb810adc1ffe1782e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-016904-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Замовник: МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Очікувана вартість: 27 316.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки
Примітки: Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування “Суми” Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місце знаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", закупівля портативних РЕБ-тестерів (код ДК 021:2015 — 35720000-7)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.09.2026 16:48

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Портативний РЕБ-тестер
Код ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки
Кількість 3 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума27 316.98 UAH