-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (дрова паливні твердих порід)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013857-a
Завершена
263 130.00
UAH з ПДВ
Номер:
6e12d3ffc90e41f79b66b0496167fa97
Внутрішній номер закупівлі:
30287229
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013857-a
Замовник:
КП Комунгосп ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
34535962
-
Адреса:
77504, Україна, Івано-Франківська область, Долина, Заводська 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванишин Маріанна Ігорівна +380983996463 Marianna_2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-P-2026-07-28-013180-a
Очікувана вартість:
263 130.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (дрова паливні твердих порід 1 група)
Кількість
100 метр кубічний
Період постачання
до 31.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП «Ліси України» філія «Карпатський лісовий офіс» Болехівське надлісництво
×
-
Код ЄДРПОУ:
45554542
-
Контактна особа:
Федорович Роман Любомирович 0505553362
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул.Собранецька, 156
Ціна пропозиції
263 130.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 17:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f09ca501a76e45cea76fd1eb7a668b0b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-013857-a-a1
Постачальник:
ДП «Ліси України» філія «Карпатський лісовий офіс» Болехівське надлісництво
×
-
Код ЄДРПОУ:
45554542
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул.Собранецька, 156
Номер договору:
18/151.10
Сума договору:
263 130.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
219 275.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Деревина (дрова паливні твердих порід 1 група): 2 631.30000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний