• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Деревина (дрова паливні твердих порід)

Оголошено тендер

263 130.00 UAH
Номер: 03f03656f8eb46d8bfc17db2d78896ca
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-017132-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КП Комунгосп ДМР
Замовник: КП Комунгосп ДМР
Очікувана вартість: 263 130.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина (дрова паливні твердих порід)
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі відповідно до пп.6 п.13 Особливостей (постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.09.2026 16:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДолинська
Сума263 130.00 UAH