• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Виконання будівельних робіт по об’єкту: «Реконструкція пункту тимчасового тримання м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6, 6 прикордонного загону (інв. 101310401)»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)

11 813 424.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
15
год
26
хв
11
сек
Гарантія - 118 134.24 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ff14c946405040b8a2fcb6b1d0819e61
Внутрішній номер закупівлі: 30287225
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-013846-a   
Замовник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Контактна особа: Курбетьєв Валерій Олександрович 380445276671 VKurbetiev@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 11 813 424.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 17:08 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 17:08 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження: 03.09.2026 17:08 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 11:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴11 813 424.00 Виконання будівельних робіт по об’єкту: «Реконструкція пункту тимчасового тримання м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6, 6 прикордонного загону (інв. 101310401)»