-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виконання будівельних робіт по об’єкту: «Реконструкція пункту тимчасового тримання м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6, 6 прикордонного загону (інв. 101310401)»
Оголошено тендер
14 176 109.00
UAH
Номер:
6a52a8ed55ee46eb94682a649bb87fab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-016835-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311317
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311317
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
14 176 109.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виконання будівельних робіт по об’єкту: «Реконструкція пункту тимчасового тримання м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6, 6 прикордонного загону (інв. 101310401)»
Примітки:
орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
03.09.2026 16:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Виконання будівельних робіт по об’єкту: «Реконструкція пункту тимчасового тримання м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6, 6 прикордонного загону (інв. 101310401)»
Кількість
1 робота
Період постачання
до 30.05.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума14 176 109.00 UAH