• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт прибудинкових територій на вулиці Відродження, 14, 14-А, 18 в місті Ковель Волинської області

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

5 079 839.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
19
хв
02
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8b0263865cf34b649bbcaa7307de5e52
Внутрішній номер закупівлі: 30287018
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-013647-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Руслан Вашека +380335271642 ukb@kovelrada.gov.ua https://kowelrada.gov.ua/zhkg/
Класифікатор ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 079 839.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 16:57 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 16:57 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 16:57 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 079 839.00 Поточний ремонт прибудинкових територій на вулиці Відродження, 14, 14-А, 18 в місті Ковель Волинської області