-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт прибудинкових територій на вулиці Відродження, 14, 14-А, 18 в місті Ковель Волинської області
Оголошено тендер
6 095 806.80
UAH
Номер:
59d0b08c7fd344fba58b1b90bd493798
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-016462-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20130489
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, м. Ковель, вул. Незалежності, 73
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20130489
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, м. Ковель, вул. Незалежності, 73
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 095 806.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт прибудинкових територій на вулиці Відродження, 14, 14-А, 18 в місті Ковель Волинської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45233142-6 Ремонт доріг
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 16:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКовель
Сума6 095 806.80 UAH