-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мікрофон
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013499-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
2 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
17
год
51
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9b930bb7536943d3b63d251bdcaeec21
Внутрішній номер закупівлі:
30286857
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013499-a
Замовник:
ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43997544
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Бадіки Дениса, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волошин Олег 0432618296 vin.gev.tender@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:50 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:50 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 16:50 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 500.00 Мікрофон