-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мікрофон
Оголошено тендер
3 000.00
UAH
Номер:
18c3e84378ca4bce866b1a104a5436eb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-005599-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43997544
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Бадіки Дениса, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43997544
-
Контактна особа:
Волошин Олег 0432618296 vin.gev.tender@customs.gov.ua
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Бадіки Дениса, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мікрофон
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.09.2026 11:37
Дата модифікації:
02.09.2026 10:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума3 000.00 UAH