• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Алюміній сірчанокислий (сульфат алюмінію)

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)

163 331.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
04
год
56
хв
23
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3d4918da777d4bcb9a135b1d18b41b03
Внутрішній номер закупівлі: 30286619
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-013252-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Гришко Каріна 380631644345 karina.hryshko@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 163 331.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 16:40 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 16:40 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження: 03.09.2026 16:40 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 12:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴163 331.00 Алюміній сірчанокислий (сульфат алюмінію)