-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Алюміній сірчанокислий (сульфат алюмінію)
Оголошено тендер
195 997.20
UAH
Номер:
e84e0668b9a94e019f6415a15af1a3ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-016121-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
195 997.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Алюміній сірчанокислий (сульфат алюмінію)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (у.о. Петренко О.Б.)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування:
03.09.2026 16:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума195 997.20 UAH