-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хлор рідкий в балонах
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013153-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
468 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
16
год
04
хв
40
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6c96e926447a43139b9274cd386f9687
Внутрішній номер закупівлі:
30286533
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013153-a
Замовник:
Коростенське комунальне підприємство "ВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03343947
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, місто Коростень, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО будинок 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Ареф'єва +380962255190 vodakorosten@ukr.net https://korvdk.com.ua/contact.php
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
468 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:36 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:36 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 16:36 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴468 500.00 Хлор рідкий в балонах