• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Хлор рідкий в балонах

Оголошено тендер

562 200.00 UAH
Номер: cae3abd69aeb4edea71138c17f732bd5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-015209-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Коростенське комунальне підприємство "ВОДОКАНАЛ"
Замовник: Коростенське комунальне підприємство "ВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 562 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хлор рідкий в балонах
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування: 03.09.2026 15:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти підприємства
Сума562 200.00 UAH