-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (09123000-7 – Природний газ);
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013126-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
426 315.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
19
год
35
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
90e9e86387384891bc1345b03a7e0df9
Внутрішній номер закупівлі:
30286499
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013126-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38499986
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Полянська +380963290425 olc_economist@ukr.net https://zt.cdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
426 315.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:35 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:35 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 16:35 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴426 315.00 Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (09123000-7 – Природний газ);