-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (09123000-7 – Природний газ)
Оголошено тендер
511 578.00
UAH
Номер:
06fda48037894c6797023695f7ef91c8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-016390-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38499986
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38499986
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
511 578.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (09123000-7 – Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
03.09.2026 16:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума511 578.00 UAH