-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мережеві подовжувачі
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013011-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
8 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
41
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d7cd5e228ea7441a83053b3661da61c7
Внутрішній номер закупівлі:
30286367
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013011-a
Замовник:
ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43997544
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Бадіки Дениса, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волошин Олег 0432618296 vin.gev.tender@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:31 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:31 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 16:31 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 333.33 Мережеві подовжувачі