• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мережеві подовжувачі

Оголошено тендер

10 000.00 UAH
Номер: c8c3f485ba044fa2844a57999f8c4dbc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-005596-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Замовник: ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 10 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мережеві подовжувачі
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.09.2026 11:37
Дата модифікації: 02.09.2026 10:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума10 000.00 UAH