-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтів 1-го під'їзду (ліва сторона), 4-го під'їзду (ліва сторона) та 9-го під'їзду (права сторона) пам'ятки архітектури, містобудування національного значення "Будинок держпромисловості (ДЕРЖПРОМ)" охоронний номер 200031 пошкоджений в результаті воєнних дій за адресою: пл. Свободи, 5 в м. Харкові, код ДК 021:2015: 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-012996-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
1 035 769.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
02
год
02
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9625a686b9234fcf81930f9a980e7ee4
Внутрішній номер закупівлі:
30286360
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-012996-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014097
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, 61022, Харківська обл., місто Харків, МАЙДАН СВОБОДИ, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Котенко Андрій Федорович 380675082098 tender.derzhprom7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 035 769.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:30 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:30 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 16:30 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 035 769.00 Поточний ремонт ліфтів 1-го під'їзду (ліва сторона), 4-го під'їзду (ліва сторона) та 9-го під'їзду (права сторона) пам'ятки архітектури, містобудування національного значення "Будинок держпромисловості (ДЕРЖПРОМ)" охоронний номер 200031 пошкоджений в результаті воєнних дій за адресою: пл. Свободи, 5 в м. Харкові, код ДК 021:2015: 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів