-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтів 1-го під'їзду (ліва сторона), 4-го під'їзду (ліва сторона) та 9-го під'їзду (права сторона) пам'ятки архітектури, містобудування національного значення "Будинок держпромисловості (ДЕРЖПРОМ)" охоронний номер 200031 пошкоджений в результаті воєнних дій за адресою: пл. Свободи, 5 в м. Харкові, код ДК 021:2015: 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів
Оголошено тендер
1 242 922.80
UAH
Номер:
93bb07a443cd4166884b60423af69de8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-016109-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014097
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, 61022, Харківська обл., місто Харків, МАЙДАН СВОБОДИ, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014097
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, 61022, Харківська обл., місто Харків, МАЙДАН СВОБОДИ, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 242 922.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт ліфтів 1-го під'їзду (ліва сторона), 4-го під'їзду (ліва сторона) та 9-го під'їзду (права сторона) пам'ятки архітектури, містобудування національного значення "Будинок держпромисловості (ДЕРЖПРОМ)" охоронний номер 200031 пошкоджений в результаті воєнних дій за адресою: пл. Свободи, 5 в м. Харкові, код ДК 021:2015: 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів
Примітки:
послуги
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів
Дата опублікування:
03.09.2026 16:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт ліфтів 1-го під'їзду (ліва сторона), 4-го під'їзду (ліва сторона) та 9-го під'їзду (права сторона) пам'ятки архітектури, містобудування національного значення "Будинок держпромисловості (ДЕРЖПРОМ)" охоронний номер 200031 пошкоджений в результаті воєнних дій за адресою: пл. Свободи, 5 в м. Харкові
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 242 922.80 UAH