-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31320000-5 Електророзподільні кабелі (31321220-0 Кабелі середньої напруги)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-012769-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 17:00)
19 798 979.03
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
15
хв
38
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5acf1dd15fa14cf2919601b2636b5bea
Внутрішній номер закупівлі:
30286161
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-012769-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41451855
-
Адреса:
64608, Україна, Харківська область, Українське, Лозівський р-н, село Українське (колишня Лозівська мр), Лозівська ТГ, вул.Степова, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коняєв Андрій Павлович 380503608927 LOZVOD@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
31320000-5 Електророзподільні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 798 979.03 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:23 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:23 - 19.09.2026 17:00
Період оскарження:
03.09.2026 16:23 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 798 979.03 31320000-5 Електророзподільні кабелі (31321220-0 Кабелі середньої напруги)